Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 00:17

Головна » 2017 » Грудень » 8 » 100річчя першого курултаю кримськотатарського народу
100річчя першого курултаю кримськотатарського народу

08.12.2017 у навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області був проведений круглий стіл для учнів початкових класів було проведено інформаційне заняття за темою "100річчя першого курултаю кримськотатарського народу". Метою заходу було виховувати любов до Батьківщини та формування свідомого уявлення, що Україна – багатонаціональна держава, де всі народи живуть узлагоді та поважають свою історію та традиції інших народів. Учні отримали багато інформації з історичного минулого України, усвідомили важливість  поваги та мирного співіснування всіх народів нашої Батьківщини.

Переглядів: 35 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0