Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 06:05

Головна » 2017 » Квітень » 12 » Бесіда «11 квітня - Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів»

11 квітня 2017 року в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» в 5-6 класах була проведена бесіда «11 квітня - Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів». Метою відзначення Дня 11 квітня є збереження пам’яті про трагічні події Другої Світової війни, які забрали життя людей, що загинули у нацистських концтаборах, гетто та місцях примусового тримання. Учні прослухали інформацію, прийняли активну участь у бесіді, були дуже схвильовані подіями, що відбувалися під час Другої світової війни. На жаль, усе менше серед нас ветеранів, які вижили після тортур фашистських концтаборів, але пам’ять про них живе.

Переглядів: 43 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0