Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 25.05.2018, 04:32

Головна » 2018 » Квітень » 24 » Червона калина
Червона калина

Щорічно в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІступенів- дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області у квітні місяці проходить традиційне свято української культури "Червона калина". Це підсумок праці дітей та педагогів протягом року.

До початку фестиваля увазі гостейпропонувалися різні виставки та оформлені етнографічні кутки. Одна з таких виставок "Цінності моєї родини" увібрала в себе все, що діти порахували найважливішим. Це і родинні рушники, портрети, маленькі іграшки та маса всього цікавого, культура та творчі таланти вихованців та учнів проявилися сповна. Викладачі та вихователі підготували та мастер-класи.

І ось нарешті фестиваль. В ньому прийняли участь не тільки учні та вихованці, але й вчителі. Гарно підготовлені учасники виконували традиційні народні українські пісні та  танці, гумористичні та фольклорні номери. Виступ дітей нікого не залишив байдужим.

Переглядів: 47 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0