Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 23.10.2017, 23:29

Головна » 2017 » Вересень » 26 » День без автомобілів
День без автомобілів

22.09.2017 року в Навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області для учнів 9, 10 класів було проведено урок-застереження "Неуважність на дорозі - небезпека для життя". Метою заходу були перевірка знань правил дорожнього руху; дотримання безпеки на дорозі та в транспорті; надання першої потерпілим від ДТП; розвиток пам'яті, логічного мислення, уміння міркувати й висловлювати власну думку; виховання почуття відповідальності за власне й чуже життя та здоров'я. Також урок був спрямований на формування вмінь оптимально діяти при ДТП і з'ясування основних вимог до руху автомобілістів. Учні дуже відповідально поставилися до цієї теми та з великою зацікавленістю виконували різноманітні вправи й підтримували бесіду.

Переглядів: 16 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0