Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 25.05.2018, 04:31

Головна » 2018 » Квітень » 20 » День Цивільного захисту
День Цивільного захисту

Згідно з організаційно-методичними вказівками управління освіти міської ради, на підставі наказу навчального закладу № 87 від 03.04.2018 р. «Про підготовку та проведення Дня цивільного захисту та об'єктового тренування» 20 квітня 2018 р. був проведений День цивільного захисту та об’єктового тренування

Основними цілями та задачами були :

- Практична перевірка здатності особового складу грамотно і чітко захищати своє здоров’я та життя в надзвичайних ситуаціях;

- Забезпечення впевненості особового складу у ефективності заходів з цивільного захисту;

- Формування в учнів та вихованців таких морально-психологічних якостей як відвага, мужність, витримка, ініціатива, спритність, самовідданість під час виконання завдань цивільного захисту.

До проведення Дня цивільного захисту і об'єктового тренування залучались: керівний та особовий склад працівників навчального закладу; особовий склад невоєнізованих формувань цивільного захисту (рятувальні групи, групи охорони громадського порядку, пост радіаційного і хімічного спостереження, групи з обслуговування сховища, працівник пункту видачі ЗІЗ), учні 1-10 класів, вихованці дошкільного закладу.

День розпочався з інформаційно-організаційної лінійки, на якій були зазначені цілі, завдання та план проведення Дня цивільного захисту та об'єктового тренування, оголошений наказ директора навчального закладу.

Протягом дня з постійним складом, учнями та вихованцями відпрацьовані дії за сигналом «Увага всім!». Евакуація особового складу навчального закладу здійснилась – 2 хв. 11 сек., а особового складу дошкільного закладу – за 2 хв. 22 сек. Учні, вихованці, постійний склад, невоєнізовані формування за сигналами діяли грамотно і чітко, у відповідності до зазначених нормативів.

На високому теоретичному та практичному рівні пройшли в дошкільному закладі казка-розвага для дітей «Вогонь – друг чи ворог» (група раннього віку, вихователь Мережко С.І.), заняття для вихованців «Наша безпека в наших руках» (молодша група, вихователі Москаленко В.А., Корєпанова М.В.), заняття з цивільного захисту з елементами драматизації «Пригода в лісі» (старша група, вихователь Головчанська Н.В.).

Година спілкування «Порядок інформування населення про екстремальні ситуації» (7 клас, класний керівник Кузьменко М.В.), урок-огляд «Дітям про надзвичайні ситуації (2 клас, класний керівник Федорченко Л.І.), інформаційний калейдоскоп «Допоможи себе сам» (3 клас, класний керівник Науменко Н.В.), ділова гра «Порятунок і захист людей у надзвичайних ситуаціях» (8 клас, класний керівник Кузнецова В.Є.), урок-проект «Допоможи собі сам» (9 клас, класний керівник Кирилюк О.Г.) мали за мету практично перевірити теоретичні знання учнів та їх практичні навички з питань, що розглядались.

На проведених заходах класні керівники, вчителі та вихователі показали вміння застосовувати мультимедійні засоби навчання, інтерактивні форми і методи проведення заходів, самоосвітню діяльність учнів, ставили цілі формувати соціальну, комунікативну, здоров'язберігаючу та інформаційну компетентності учнів та вихованців.

Протягом дня була проведена виставка дитячих малюнків «Надзвичайні ситуації очима дітей», учасники – учні 1 - 4 класів.

Працював психологічний консультаційний пункт (психолог Запорожець О.В.) з надання рекомендацій під час поводження у надзвичайних ситуаціях, збереження рівноваги та запобігання паніки.

Завершився день заключною лінійкою, на якій були оголошені підсумки проведення заходів та об’єктового тренування.

Переглядів: 49 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0