Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 05:57

Головна » 2017 » Квітень » 25 » День цивільного захисту та об’єктового тренування
День цивільного захисту та об’єктового тренування

24 квітня 2017 року у навчальному закладі пройшов День цивільного захисту та об’єктового тренування. Основними цілями та задачами були практична перевірка здатності особового складу грамотно і чітко захищати своє здоров’я та життя в надзвичайних ситуаціях, забезпечення впевненості особового складу у ефективності заходів з цивільного захисту, формування у учнів та вихованців таких морально-психологічних якостей як відвага, мужність, витримка, ініціатива, спритність, самовідданість під час виконання завдань цивільного захисту.

Протягом дня з постійним складом, учнями та вихованцями відпрацьовані дії за сигналом “Увага всім!”. Евакуація особового складу навчального закладу здійснилась – 2 хв. 09 сек., а особового складу дошкільного закладу – за 2 хв. 33 сек. Учні, вихованці, постійний склад, невоєнізовані формування за сигналами діяли грамотно і чітко, у відповідності до зазначених нормативів.

На проведених заходах класні керівники, вчителі та вихователі показали вміння застосовувати мультимедійні засоби навчання, інтерактивні форми і методи проведення заходів, самоосвітню діяльність учнів, ставили цілі формувати соціальну, комунікативну, здоров'язберігаючу та інформаційну компетентності учнів та вихованців.

Протягом дня була проведена виставка дитячих малюнків «Служби екстреного порятунку», учасники – учні 1 - 4 класів.

У бібліотеці навчального закладу влаштований огляд інформаційної та науково-популярної літератури з питань цивільного захисту «Надзвичайні ситуації» (відповідальна бібліотекар Сапего О.П.).

Працював психологічний консультаційний пункт (психолог Ганжа І.В.) з надання рекомендацій під час поводження у надзвичайних ситуаціях, збереження рівноваги та запобігання паніки.

Переглядів: 61 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0