Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 11.12.2018, 00:54

Головна » 2018 » Травень » 17 » День матері
День матері

14.05.2018 р. у навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області відбулися заходи щодо  святкування Дня Матері. Метою стало підвищення культурно-морального рівня учнів, виховання любові та поваги до жінки-матері, колективізм та згуртованість учнів. Протягом дня учні дивували вчителів, мам та гостей школи. З самого ранку була проведена інформаційна лінійка, де діти вітали найважливішу людину життя – маму! Учні середніх класів прикрасили заклад квітами, кульками, серцями. Була зроблена квіткова композиція, через яку висловлювалась  ніжність, подяка кожній матусі за те, що вона піклується про своїх дітей, за тепло сердець й щирість усмішки.

Учні 5-6 класів виробили плакат-листівку, де висловили слова любові , подяки для своїх найважливіших людей життя  -матусь.

Наприкінці дня відбувся учнівський флеш-моб на знак поваги, любові до найближчої, найдобрішої, найкрасивішої  та наймилішої людини у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя. Тож зі святом вас, дорогі матері!

Переглядів: 48 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0