Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 19.11.2018, 10:44

Головна » 2018 » Травень » 10 » День пам'яті та примирення  73-ї річниці перемоги над  нацизмом у Другій  світовій війні

«День пам'яті та примирення  73-ї річниці перемоги над  нацизмом у Другій  світовій війні».

Із метою належного вшанування подвигу героїв старшого покоління, увічнення пам’яті жертв Другої світової війни, виховання  патріотизму в учнівської молоді 08.05.18 р. у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня  школа  I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад»  пройшов тематичний день «День пам'яті та примирення  73-ї річниці перемоги над  нацизмом  у Другій  світовій війні».

Були проведені наступні заходи:

- мітинг до вшанування Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Герої не вмирають» (1-10 кл.)

-виставка малюнків «Моя Україна –велика країна» (1-7 кл.)

-покладання квітів до «Пам’ятника загиблим героям»  (1-10кл.)

-потяг спомину «Шляхами Другої світової війни» (5-6 кл.)

-операція «Обеліск» (учні та вчителі)

-години спілкування «Пишаємося великими тими роками» (1-10кл.)

Переглядів: 63 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0