Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 06:08

Головна » 2017 » Жовтень » 17 » День захисника України
День захисника України

13.10 у начально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради до свята Дня захисника України , що відзначається в Україні 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці ,водночас з Днем Українського козацтва для учнів 3-4 класів була проведена ігрова програма «Ми – нащадки козаків.» Метою даного заходу було розширити кругозір дітей про козацтво, а також формувати свідоме ставлення до історії свого народу , популяризація здорового способу життя ,сприяти патріотичному вихованню та почуттів колективізму,взаємовиручки. Під час даного заходу учні мали можливість позмагатися у силі,витримці, кмітливості.

Переглядів: 14 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0