Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 00:16

Головна » 2017 » Грудень » 6 » День Збройних сил України
День Збройних сил України

Напередодні відзначення Дня Збройних Сил України з метою посилення військово-патріотичного виховання у  навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», серед учнів 5-7 класів, відбулося свято "У доброті та великодушності не слабкість, а сила", День Зброєних сил України– свято сміливих, сильних, спритних, витривалих та мужніх захисників незалежної нашої України. Саме такими і зростають наші хлопці і дівчата, адже багато з них мріють служити в українському віську чи працювати в правоохороних органах нашої держави. Звичайно, що шлях до спритності та витривалості пролягає через спортивну  діяльність. Тому й цього дня відбулися спортивні змагання між учнями 5, 6, 7 класів, де хлопчики показали свою готовність до служіння Батьківщині.

Переглядів: 23 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0