Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 05:52

Головна » 2017 » Квітень » 24 » «День Землі та Довкілля»
«День Землі та Довкілля»

В Навчально- виховному комплексу « Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області до проведення «Дня Землі та Довкілля» 22.04.17р. з метою розкриття екологічних проблем Землі, вихованню дбайливого ставлення до природи України, формування екологічної культури сучасної молоді пройшли наступні заходи: в 9-х та 11 класах – дискусія «Екологічні проблеми довкілля», в 8 класі відбулася екологічна вікторина «Земля – наш дім», учні 6 класу показали на урочистій лінійці агітбригаду «День Землі», учні 1-9 класів прийняли участь у конкурсі малюнків «Захистимо довкілля», відбулась інформхвилинка на тему «22 квітня 2017р - День Довкілля та міжнародний День Землі», працівники навчального закладу, учні привели в порядок пришкільну ділянку. Всі діти приймали активну участь у заходах, розуміючи, що від них залежить стан довкілля, природа Землі.

Переглядів: 47 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0