Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 18.01.2018, 18:53

Головна » 2017 » Вересень » 7 » До 74-ї річниці визволення Донбасу
До 74-ї річниці визволення Донбасу

У навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» під час відзначення 74-ї річниці визволення Донбасу від нацистських загарбників з метою вшанування історичної пам’яті, шанобливого ставлення до героїв тих часів були проведені наступні заходи: - операція «Обеліск»; - мітинг с покладанням квітів до пам’ятника часів Другої світової війни і хвилиною мовчання; - проведення уроку історії «Витоки міста»; - конкурс квіткових композицій до Дня визволення Донбасу від нацистських загарбників, в якому прийняли участь учні 1-10 класів. Перші міста отримали 1,6 класи, друге 3,10 класи.

Переглядів: 32 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0