Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 05:59

Головна » 2017 » Квітень » 28 » До Дня Чорнобильської трагедії
До Дня Чорнобильської трагедії

В навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області до Дня Чорнобильської трагедії – 26.04.86, з метою осмислення та усвідомлення масштабу трагічних подій, розвитку почуття відповідальності перед наступним поколінням, виховання глибокої поваги до людей, які віддали своє життя в ім'я майбутнього життя людства, розвитку почуття гордості за свій народ, прищеплювання любові до рідного краю з 25.04.17 по 27.04.17 були організовані такі заходи: інформхвилинка «Гіркий присмак полину» для учнів 1-4 класів, відеолекторій для 5-7 класів «Дзвони Чорнобилю», година – спомин у 8 класі «Чорнобильська трагедія». Був оформлений стенд «Чорнобиль – біль України». Завершила заходи лінійка пам’яті «Чорнобильська аварія – трагедія людства». Всі учні навчального закладу були активними учасниками проведених заходів.

Переглядів: 48 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0