Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 17.12.2018, 08:39

Головна » 2018 » Листопад » 28 » «Європейська інтеграція»
«Європейська інтеграція»

28 листопада 2018 року учні 5 та 6 класів НВК здійснили веб-подорож «Україна-європейська держава» з метою реалізації «Концепції вдосконалення інформування грамотності з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки». Метою стало формування уявлення про Україну як про суверенну державу з давньою історією, багатою культурною спадщиною, наявність спільних цінностей з європейськими країнами.

Учні подорожували сторінками «Легенда про виникнення української землі», «Декламаційна», «Чи знаєш ти?», «Європейська інтеграція».

Україна – це невід’ємна частина Європи. Європейський вибір України відкриває нові перспективи співробітництва з розвинутими країнами, надає можливості економічного розвитку, зміцнення позицій України у світовій системі міжнародних відносин. Це – найкращий спосіб реалізації національних інтересів.

Переглядів: 18 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0