Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 22.09.2018, 20:28

Головна » 2017 » Грудень » 6 » Гастрономічний тур «Україна та Європа – єдині»
Гастрономічний тур «Україна та Європа – єдині»

01.12.17р. творчий  колектив НВК «ЗОШ I-IIIст.-ДНЗ» взяв  активну участь у міському конкурсі  гастрономічний тур «Україна та Європа – єдині», який проходив на базі ЗОШ№6. З метою вивчення дітьми історії, культури, традицій та національної кухні країн Європи, надання учням можливості реалізувати власні творчі здібності, розвитку творчої ініціативи дітей та юнацтва, виховання в них патріотизму, активної життєвої позиції.  Наша школа представляла одну з країн Європи –Польшу та національну страву країни бігос. Артистизм, сценічна майстерність, харизма виступаючих та майстерність поварів нашого закладу принесла перемогу та як винагороду ми отримали в подарунок електричну мясорубку.

Переглядів: 56 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0