Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 06:20

Головна » 2018 » Березень » 19 » Global Money Week
Global Money Week

З 12 до 18 березня в Україні відбувся  Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей).

До заходів долучилися учні навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області.. Під час проекту вони дізналися про правильне планування бюджету та фінансову безпеку, навчалися створювати пасивний дохід, розумно заощаджувати та вести бізнес. Тема цьогорічних заходів: «Гроші мають значення».

Учні  9 класу переглянули фільм « Історія української гривні», з учнями 10 класу було проведено інтерактивне заняття «Як поставити фінансові цілі», а 6 і 7 класи прийняли участь у фінансовій вікторині «Країни-столиці грошей».

Переглядів: 55 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0