Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 00:08

Головна » 2018 » Січень » 19 » Історія соборності України
Історія соборності України

19.01.2018 року в Навчально-виховному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області для учнів 9, 10  класів було проведено  віртуальну подорож у минуле «Історія соборності України». Метою заходу були формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, глибокої поваги та любовi до Батькiвщини. Школярі з великим задоволенням і зацікавленістю підтримували розмову,  узагальнювали свої знання та робили висновки з теми.

Переглядів: 38 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0