Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 23.10.2017, 23:26

Головна » 2017 » Жовтень » 10 » тиждень основ  здоров'я та фізичної культури
тиждень основ  здоров'я та фізичної культури

З 02 по 06 жовтня у НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Костянтинівської міської ради Донецької області пройшов тиждень основ  здоров'я та фізичної культури (Юдєнкова Л.Ф. вчитель основ здоров'я , Бережанська Т.Я. вчитель фізичної культури).

Метою проведення тижня  у нашій школі було поглибити знання дітей про здоров’я, здоровий спосіб життя, фактори, що впливають на здоров’я, розширити поняття про те, що від здоров’я дітей залежить здоров’я нації, а значить благополуччя і добробут України, її майбутнє; розвивати бажання вести активний спосіб життя, берегти і змінювати здоров’я, прищеплювати інтерес до занять фізкультурою і спортом, виховувати хороші звички, які допоможуть зміцнювати здоров’я.

Тиждень фізичної культури - це свято всіх прихильників здорового способу життя, спортсменів, фізкультурників, болільників, всіх тих, хто любить спорт, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Протягом предметного тижня були проведені різні заходи.

Переглядів: 30 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0