Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 19.11.2018, 10:11

Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Як це було?
Як це було?

З метою поглиблення знаннь учнів з історії Другої світової війни; вшанування памяті загиблих визволителів; виховання любові та поваги до історії країни, ветеранів і учасників війни; формування почуття гідності 26 жовтня у навчально-виховному комплексі «Загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області напередодні звільнення України від нацистських окупантів пройшла інтелектуальна гра «А пам'ять священна» серед учнів 9-11 класів. Після нагородження найрозумніших відбувся перегляд відеоролику «Як це було». Учні відповідали на питання в рубриках «Дати», «Особи», «Поняття». 7-8 класи підготували квіткові композиції «Слава визволителям», у бібліотеці діяла виставка «Наша країна - квітуча і незалежна»

Переглядів: 50 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0