Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 06:29

Головна » 2018 » Лютий » 19 » Ярмарок
Ярмарок

Уже традиційним для нашої школи стало проведення театралізованого дійства – ярмарки до Масляної. Масляна- це веселі проводи зими, осяяні радісним очікуванням близького тепла.

16.02.18р. всією школою ми проводжали зиму  та закликали природу до пробудження від зимового сну. Творчий колектив учнів, учителів і батьків відтворили цікаві українські традиції цього свята. Дійство видалося колоритним і різнобарвним. Діти 5 класу підготували вірші, закличкі, співанки, одягнули Бабу Зиму, а після театралізованого дійства на 1 поверсі школи відбувся ярмарок, у якому взяли участь усі члени нашої шкільної родини. Млинці, пиріжкі, різноманітна випічка нікого не залишила байдужим.

Переглядів: 62 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0