Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 11:35

Головна » 2017 » Травень » 13 » «Їх майбутнє, це наше майбутнє-здорова планета для мігруючих птахів і людей»
«Їх майбутнє, це наше майбутнє-здорова планета для мігруючих птахів і людей»

10.05.2017р. відзначили «Міжнародний День мігруючих птахів» в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад», який проходив під гаслом «Їх майбутнє, це наше майбутнє-здорова планета для мігруючих птахів і людей». Мета: розширити знання про мігруючих птахів, їх місцях проживання та шляхах пересування. Учні з задоволенням прослухали інформхвилинки на тему «Їх майбутнє - це наше майбутнє» (1-9 класи), переглянули відеофільм «Птахи водно-болотних угідь» (5-9класи), прийняли участь в дискусії «Екологічні проблеми афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів» (9А, 9Б,11класи), в бібліотеці зробили виставку книг «Допоможи пернатим». Численні заходи Дня закликають зберігати місця проживання мігруючих птахів по всьому світу.

Переглядів: 33 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0