Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 22.09.2018, 19:58

Головна » 2018 » Лютий » 21 » Їх прийняло небо, лишивши списки
Їх прийняло небо, лишивши списки

Їх прийняло небо, лишивши списки Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. З метою вшанування Героїв Небесної Сотні у бібліотеці філії для учнів в пам’ять про загиблих за майбутнє України провели патріотичний урок «Їх прийняло небо, лишивши списки» з учнями 9 - 10 х класів навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області. На заході був присутній військовослужбовець контрактної служби полку «Азов», випускник НВК Козачок Дмитро. Він розповів про патріотизм та хоробрість українських захисників, які ціною свого здоров’я і життя боронять від агресора незалежність та цілісність нашої країни.Кожен з нас бажає одного: щоб над нашою рідною Україною було мирне небо. Таке безмежне і високе! І щоб кожен міг здійснити свій злет у вільній, щасливій, квітучій країні – Україні, яку щиро любимо і якою безмежно пишаємося!

Переглядів: 63 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0