Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 05:44

Головна » 2018 » Березень » 15 » Хмарні технології в освіті
Хмарні технології в освіті

15 березня 2018 року  у навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області для вчителів було проведено заняття Дженковою А.М., щодо роботи з Google Диском, Google формами, Google презентаціями, Google таблицями. На сьогоднішній день хмарні технології − це одна велика концепція, що включає в себе багато різних понять.

Використання хмарних технологій у навчальному процесі загальноосвітніх навчальних закладів перш за все дозволить вирішити проблему забезпечення рівного доступу учнів і вчителів до якісних освітніх ресурсів як на уроках, так і у позаурочний час.

Переглядів: 16 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0