Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 22.09.2018, 20:19

Головна » 2018 » Березень » 5 » Хрещення України-Русі
Хрещення України-Русі

5 березня 2018 року у навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області для учнів 9, 10 класів було проведено круглий стіл "Хрещення Русі-України". Метою заходу були визначення історичних коренів хрещення Київської Русі, значення хрещення для історії, культури, життя народу в минулому, сьогоденні та майбутньому; виховання морально-етичних і духовних цінностей. У ході бесіди школярі дізналися багато цікавого та нового про запровадження християнства в Київській Русі. Учні задавали питання, які їх цікавили , й отримували змістовні відповіді, висловлювали свою позицію, аргументували власну точку зору, розкривати свої погляди на християнство.

Переглядів: 60 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0