Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 17.02.2018, 23:59

Головна » 2018 » Лютий » 5 » Концерт «Ти та музика»
Концерт «Ти та музика»

31.01.2018 року  відбувся концерт для учнів школи «Ти та  музика», присвячений Дню музики. Прийняли участь учні початкових класів  - Польська Катерина, Соболєва Вероніка, Вініченко Софія; з 5 класу – Левченко Ангеліна, Літовченко Тетяна; з 6 класу – Гусак Діана, Гончарова Тетяна; з 7 класу – Коломієць Вікторія. Учасники виконали пісні з дитячих мультфільмів «Пісня Моани», «Три кити», «Про маму»,  з кінофільму «Гостья из будущего», сучасну українську пісню «Синє небо», пісню про шкільну дружбу, «Музика дня».  Хаймінова Катерина та Рудакова Орина підготували хореографічну картинку «Адажіо» з репертуару Лари Фабіан. Слухачам було запропоновано вокальні, інструментальні твори, музичні загадки та цікаві історії з життя композиторів-класиків. Цей шкільний захід також із задоволенням відвідали батьки учнів, які приймали участь у концерті.

Переглядів: 23 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0