Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 06:16

Головна » 2018 » Вересень » 3 » Країна дитячих мрій
Країна дитячих мрій

3 вересня у навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника під назвою «Країна дитячих мрій», який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

Під звуки Державного Гімну було розпочато свято, на якому, крім учнів, їх батьків і вчителів, були присутні гості: Томко Наталія Миколаївна, Птуха Олександр Станіславович. У вітальних промовах, звернених до школярів і їх педагогів, – побажання мирного неба, творчих злетів і перемог у новому навчальному році. Директор НВК Загребельна Олена Олександрівна привітала всіх з чудовим святом Днем Знань побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Переглядів: 15 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0