Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 17.12.2018, 08:00

Головна » 2018 » Листопад » 13 » Крила України
Крила України

У рамках тематичного Дня української писемності та мови, з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, формування високої мовної культури учні, вчителі, вихователі та батьки Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області взяли участь у XVIII Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності «», за допомогою якого можна було перевірити свої базові лінгвістичні знання. Також такий вид роботи був спрямований на виховання почуття патріотизму, національної гідності та любові до рідної мови.

Шануймо та вивчаймо прекрасну, неповторну співучу мову. Зі святом!

Переглядів: 55 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0