Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 11:39

Головна » 2017 » Квітень » 11 » Круглий стіл «Жорстокість і насильство»
Круглий стіл «Жорстокість і насильство»

11.04.2017 року в Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області з метою запобігання насильства та жорстокості в молодіжному середовищі було проведено годину спілкування у формі круглого столу «Жорстокість і насильство», опитування «Що я знаю про насильство?». Захід був спрямований на закріплення та поглиблення знань дітей про права людини, про насильство та його види; формування навичок правомірної поведінки, вміння самостійно приймати рішення, відстоювати власну думку; розвиток мовлення учнів, елементи логічного мислення; виховування толерантності в ставленні до людей. Також діти ознайомилися з актуальністю проблеми насильства в шкільному середовищі, навчилися розрізняти види насильства та розробили відповідну стратегію поведінки в ситуаціях ризику, аргументували свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності.

Переглядів: 40 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0