Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 05:55

Головна » 2017 » Травень » 19 » Літературний фестиваль «Під вітрилами в море сучасної літератури»
Літературний фестиваль «Під вітрилами в море сучасної літератури»

18.05.2017 року в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 відбувся міський літературний фестиваль «Під вітрилами в море сучасної літератури», у якому приймала участь учениця 9-а класу НВК Науменко Ксенія. Захід був спрямований на розвиток творчих здібностей та акторської майстерності, а також на виховання почуття любові та поваги до сучасної української літератури. Ксенія продемонструвала свій талант – літературні шедеври про найріднішу людину в світі – матусю. Всі присутні були в захваті від виступу та аплодували, а найвищою нагородою було те, що серце багатьох гостей так було пройняте змістом поезій, що аж виступили сльози. І це найкраща нагорода. Також учениця отримала Диплом учасника у номінації «Проба пера».

Переглядів: 34 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0