Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 19.11.2018, 10:49

Головна » 2018 » Жовтень » 13 » Майбутні захисники України
Майбутні захисники України

12.10.2018 року в Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області для учнів 10-11 класів було про проведено військово-патріотичні змагання «Майбутні захисники України». Метою заходу були організація активного й змістовного дозвілля школярів; формування ціннісного ставлення до себе та до інших людей; розвиток спритності, кмітливості; виховання почуття колективізму, вміння працювати в команді, вболівати один за одного, допомагати один одному. Також змагання сприяли розвитку фізичних якостей учнів і вихованню глибокого почуття патріотизму. Хлопці з великим задоволенням приймали участь у різноманітних естафетах, а дівчата згуртовано вболівали за них.

Переглядів: 40 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0