Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 17.12.2018, 09:14

Головна » 2018 » Листопад » 22 » Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам
Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам

21 листопада 2018 року в початковій школі авчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області  відбувся усний журнал "Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам". Учні пройшли етапами Єврореволюції, згадали основні події тих 94 днів, вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Метою заходу було ознайомлення школярів із історичним та суспільним значенням Революції Гідності, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, пояснити поняття "гідність" та "свобода"; формування розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, прищеплення любові до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Цей захід був націлений на вшанування подвигу, мужності, стійкості, відданості, патріотизму громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України.

Переглядів: 26 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0