Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 23.10.2017, 23:28

Головна » 2017 » Жовтень » 12 » Місячник профілактично – роз’яснювальної роботи щодо правил безпеки на залізничному транспорті

На виконання розпорядження управління освіти міської ради м. Костянтинівки у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області з 18.09.20217 р. по 18.10.2017 року був проведений Місячник профілактично – роз’яснювальної роботи щодо правил безпеки на залізничному транспорті. В ході місячника відбулись наступні заходи:

Назва заходу

Категорія учасників

Відповідальний

Урок – рольова гра «Судовий процес з дотримання правил безпеки та відповідальність власника составу про несвоєчасну доставку вантажу»

Курицина Л.М.

Ситуативно - рольова гра «Твоя безпека на залізниці»

Горбунова Т.Є.

Усний журнал «Обережно, потяг!»

Трофимова К.Є.

Практична робота «Поведінка біля залізничної колії»

Кирилюк О.Г.

Рольова гра «Де чатує небезпека на залізниці»

Матюшенко Л.А.

Уявна подорож «Залізничний переїзд. Правила його переходу і переїзду»

Науменко Н.В.

Бесіда – порада «Правила безпечної поведінки біля залізниці»

Федорченко Л.І.

Написання диктантів «Увага! Залізнична Колія»!

5-6 класи

Сніда О.А.

Виготовлення пам’ятки «Правила безпечної поведінки на залізниці»

Чуфицька Я.В.

Інформаційна хвилинка «Обережно на залізниці!»

Абросімова Л.В.

Тематичний діалог «Правила поведінки біля залізниці знай – життя та здоров’я зберігай!»

Кузнецова В.Є.

Тематичні бесіди щодо правил безпеки на залізничному транспорті

1-10 класи

Класні керівники

Розміщення у куточках класних колективів з безпеки життєдіяльності інформації про правила безпеки на залізничному транспорті та статистичні дані про нещасні випадки та випадки травматизму на залізниці внаслідок безпечного поводження дорослих та дітей.

1-10 класи

Класні керівники

По навчальному закладу були видані відповідні накази «Про організацію проведення Місячника профілактично – роз’яснювальної роботи щодо правил безпеки на залізничному транспорті» та «Про підсумки проведення Місячника профілактично – роз’яснювальної роботи щодо правил безпеки на залізничному транспорті».

Переглядів: 22 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 2.0/1