Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 05:30

Головна » 2018 » Вересень » 14 » Моє місто
Моє місто

14.09.2018 в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області для учнів 10, 11 класів було проведено круглий тіл «Моє місто». Метою заходу були узагальнення та розширення знань школярів про місто, в якому вони живуть; формування громадянської позиції; виховання почуття патріотизму, відповідальності, національної свідомості. Діти з великим задоволенням і зацікавленістю розповідали відомі факти з історії створення міста, переглядали ілюстрації та наприкінці заходу писали есе «Я і моє рідне місто», де мали змогу показати любов до свого міста.

Переглядів: 43 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0