Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 19.11.2018, 10:11

Головна » 2018 » Жовтень » 17 » Молодіжний клуб «Джура
Молодіжний клуб «Джура

Вже другий рік поспіль рій «Золота булава»  навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області приймає участь в обласному патріотичному вишколі «Теренова гра», який в цьому році відбувся 14 жовтня в м. Краматорськ та був присвячений святу Покрова Пресвятої Богородиці, Дню Українського козацтва та Дню захисника України. Окрім знайомства з учасниками роїв з 8 міст Донецької області, плідної праці, гарного настрою, учні провели день разом, набули нових знань та отримали пам’ятні призи. Дякуємо відділу у справах молоді та спорту Костянтинівської міської ради та організаторам заходу КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» та Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, Центру цивільно-військового співробітництва, обласному центру туризму і краєзнавства, відділу патрульної поліції Краматорська та Слов’янська, обласному управлінню ДСНС, ГО «Молодіжний клуб «Джура» та Лиманським спеціалістами з національно-патріотичного виховання за надану можливість.

Переглядів: 31 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0