Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 22.09.2018, 20:03

Головна » 2017 » Грудень » 7 » На сторожі спокою і миру
На сторожі спокою і миру

День Збройних Сил України  в нашій країні, традиційно, є чоловічим святом -  юнаків, які відслужили в армії, і тих, хто про це тільки мріє. Багато юнаків пов'язують своє майбутнє з військом, хочуть стати військовими. Напередодні святкування Дня Збройних Сил України з учнями 6-го класу НВК ( класний керівник Чуфицька Я.В.) , бібліотекарем НВК Сапего О.П.  та  бібліотекарем бібліотеки-філіалу для дітей Жорткіна А.М.  провели героїко-патріотичний урок  «На сторожі  спокою і миру».

Діти зробили екскурс у минуле, в часи Аскольда та Святослава; поринули в героїчні сторінки історії українського війська часів Запорізької Січі, ближче познайомившись із незламними лицарями духу – запорізькими козаками: Д.Вишневецьким, П. Сагайдачним, Б.Хмельницьким, І.Мазепою; пригадали грізні роки  Другої світової війни; дізнались якою була наша армія раніше.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя, помʼянули воїнів Другої світової війни,  славних синів України, мужніх та хоробрих  бійців АТО, які віддали своє життя  за рідну землю, за мир, за наше світле майбутнє, за Україну. Також бібліотекар Сапего О.П.  ознайомила дітей з викладкой літератури «Військова служба – поклик долі»

А також поділилися порадами, як треба любити і як можна прославляти свою Батьківщину у той час, коли військовослужбовці стоять сьогодні на варті незалежності України. Ми віримо, що небо нашої України буде мирним, адже його оберігають славні воїни.

Переглядів: 62 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0