Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 11:36

Головна » 2017 » Червень » 22 » На всі часи, на всі віки у спогадах живі
На всі часи, на всі віки у спогадах живі
22 червня 1941 ввійшло трагічною сторінкою в історію рідної землі. Так, саме тоді розпочалася Друга світова війна, яка забрала життя кожного співвітчизника. На передодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні з дітьми пришкільного табору НВК бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Жорткіна А.М. провела хвилину памʼяті «На всі часи, на всі віки у спогадах живі». Вже традиційно розпочався захід з виконання Гімну України. Бібліотекар ознайомила присутніх з трагічними сторінками воєнного лихоліття, розповіла про боротьбу нашого народу проти фашизму, про подвиги ще зовсім юних хлопців і дівчат, які не шкодуючи свого життя йшли в бій боронити рідну землю. Діти запалили свічки і хвилиною мовчання вшанували пам'ять наших дідів та прадідів, які загинули під час Другої світової . Доповненням до заходу була фотовиставка «Завтра була війна». Роки…. Скільки б їх не минуло, не зітруть у народній памʼяті світлі імена тих, хто віддав своє життя за нашу Вітчизну.
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 25 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0