Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 00:06

Головна » 2018 » Лютий » 5 » Наша країна -  квітуча Україна
Наша країна -  квітуча Україна

Моя Україно, світання краса,

Із квітів і трав золотиста коса.

Зеленим барвінком сплелися в ній знов

Надія і віра, пречиста любов.

Україна – рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, працелюбними, мудрими й талановитими людьми.

02.02.18р. у Навчально-виховному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області відбулося відкриття – флеш- моб « Наша країна -  квітуча Україна» ми читали вірші, розказували  історії, танцювали, одним словом отримали багато вражень та емоцій від процесу. Нашою метою є виховання дітей та молоді патріотами, тими хто шанує і любить свою державу, виховання учнів і молоді як суб’єктів громадянського суспільства, формування свідомого ставлення до власної ролі в суспільному житті.

Переглядів: 30 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0