Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 17.01.2019, 07:51

Головна » 2018 » Грудень » 28 » «Насильство та як його уникнути»
«Насильство та як його уникнути»

26.12.2018 року в Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області для учнів 10 класу було проведено урок-спілкування «Насильство та як його уникнути». Метою заходу були поглиблення знань і умінь з визначення ознак фізичного, психологічного чи сексуального насильства над дітьми; розвиток вмінь знаходити шляхи попередження насильства в суспільстві; підвищення обізнаності учнів щодо можливих шляхів розв’язання проблеми; виховання поваги до людей, людяності, почуття відповідальності, толерантності. Школярі навчилися розрізняти види насильства та розробили відповідну стратегію поведінки в ситуаціях ризику, аргументували свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності, виокреслили механізм захисту прав дітей.

Переглядів: 17 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0