Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 05:32

Головна » 2018 » Серпень » 29 » Не конференція
Не конференція

29  серпня 2018 року на базі навчально -  виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області  за програмою міської серпневої (не)конференції «Нова українська школа: освіта для життя. Виклики та можливості» працювала локація № 1 «Нова українська школа».

Робота розпочалась з реєстрації учасників заходу.

На відкритті не(конференції) методист міського методичного кабінету Савченко Н.Ю.  привітала всіх педагогів з початком нового навчального року, підвела підсумки роботи за минулий навчальний рік та літній період, окреслила цілі та завдання щодо впровадження Нової української школи в нашому місті.

Після цього педагоги обєднались у три творчі групи та працювали за напрямками:

• група № 1 «Педагогіка партнерства»  - модератор Тищенко Наталія, регіональний тренер НУШ,  учитель початкових класів ЗШ№3;

• група № 2 «Кінезіологічні вправи для дітей в системі шкільної освіти» - модератор  Чеботарьова Рита, регіональний тренер, учитель початкових класів ЗШ№3;

• група № 3 «Континуум інтегрованого навчання . Інтелект – карти» - модератор  Сафронова Наталія, регіональний тренер НУШ заступник директора з навчально – виховної роботи  НВК «ЗОШ-ДНЗ».

З новим ідеями та творчим натхненням педагоги повертаються до своїх навчальних закладів .

Новій українській школі бути!

Переглядів: 14 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0