Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 11:32

Головна » 2017 » Червень » 21 » Ніхто не забутий, ніщо не забуте!..
Ніхто не забутий, ніщо не забуте!..
Ніхто не забутий, ніщо не забуте!.. Минають роки, десятиліття, змінюється обличчя планети, а з ним життя людства, його думки, мрії… Чим далі за історичним небокраєм «ховаються» вогненні роки війни. 20 червня для учнів пришкільного табору НВК відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи початку Другої світової війни. Метою даного заходу було знайомство учнів з героїчними сторінками історії нашої країни, формування патріотичних почуттів,гордості за старше покоління воїнів, виховання мужності, почуття патріотизму, любові до Батьківщини. Діти вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника.
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 15 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0