Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 06:32

Головна » 2018 » Жовтень » 11 » Нова українська школа - нові орієнтири для довкілля
Нова українська школа - нові орієнтири для довкілля

03.10. 2018 року під гаслом «Нова українська школа - нові орієнтири для довкілля» проходила робота креатив-лабораторії «Наступність дошкільної і шкільної ланок освіти» навчального закладу.

Вихователі дошкільного закладу, вчителі початкової школи, заступники директора з навчально-виховної роботи Сафронова Н.М. та з дошкільного виховання Кавтарадзе Т.А. обговорювали питання щодо впровадження у практику роботи ключових концепцій НУШ, а саме:

• організація нових інтегрованих занять запропонованих програмою для дошкільників «Впевнений старт» з урахуванням вимог «Типової освітньої програми початкової школи» під редакцією О.В.Савченко;

• переорієнтація освітнього процесу з інтелектуального на соціально-моральний розвиток, спрямований на формування життєвої компетентності майбутнього школяра;

• робота з батьками з роз’ясненням значущості змістовного спілкування та спільної продуктивної діяльності щодо формування базових якостей особистості.

Переглядів: 18 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0