Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 17.12.2018, 08:00

Головна » 2018 » Листопад » 30 » НУШ
НУШ
21-23 листопада 2018 року у м. Краматорську при Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти пройшла перша сесія тренінгу для регіональних тренерів – супервізорів, у якому прийняла участь заступник директора навчально-виховної роботи Навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області Сафронова Наталія Миколаївна. Цей тренінг проводився з метою підготовки регіональної команди супервізорів для забезпечення методичної підтримки вчителів початкових класів, які працюють за новим Державним стандартом початкової освіти. «Прийшов! Побачив! Почув! Допоміг!» - саме під таким девізом з 2019 року почнуть працювати супервізори у всіх перших класах Нової Української Школи.
Переглядів: 20 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0