Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 19.11.2018, 10:11

Головна » 2018 » Квітень » 6 » першоцвіти
першоцвіти

З 12.03. - 06.04. в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІступенів- дошкільний навчальний заклад» відбувалась акція «Проліска», метою якої було формування в дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, збереження рідкісних і зникаючих ранньоквітучих рослин від знищення, активізація природоохоронної діяльності учнівської молоді, пропаганда серед населення знань про ранньоквітучі рослини і їх значення у природі, необхідність охорони, розвиток творчих здібностей дітей в рамках природоохоронної акції, формування екологічної та естетичної культури.

Діти прийняли участь у таких номінаціях: «Такі чудові першоцвіти»- конкурс малюнків, «Захисти першоцвіти»- агітаційні листівки, «Знайомтеся першоцвіти»- плакати, стінгазети, «Проліска»-вироби декоративно- прикладного мистецтва, провели інформ-хвилинки «Перші квіти».

Переглядів: 47 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0