Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 21.04.2018, 14:47

Головна » 2018 » Березень » 12 » Первинні засоби пожежогасіння.
Первинні засоби пожежогасіння.

12 березня 2018 року учні 9, 10 класів навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області відвідали Державну службу України з надзвичайних ситуацій. Метою заходу були поглиблення знань про причини і обставини виникнення пожеж; розвиток навичок користування засобами пожежогасіння; виховання бережливого ставлення до свого життя  і здоров’я, до життя оточуючих, почуття обережності та відповідальності. Також школярам розказали про первинні засоби пожежогасіння. Завдяки такій корисній зустрічі з представниками служби  діти згадали правила протипожежної безпеки!

Переглядів: 19 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0