Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 23.10.2017, 23:28

Головна » 2017 » Вересень » 29 » Поважаємо людей похилого віку
Поважаємо людей похилого віку

28.09.2017 року в Навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області учнями 5 класу був проведений виховний захід « Поважаємо людей похилого віку» присвячений до Дня людей похилого віку 01 жовтня). Метою заходу було:розповісти про необхідність шанобливого ставлення до літніх людей; виховувати любов і турботливе ставлення до людей похилого віку; виробляти в своєму характері мотиваційну установку на обов’язковість допомоги людям шанобливого віку. Учні відповідально віднеслися до цієї теми, підтримуючи бесіду, висловлюючи власні думки.

Переглядів: 25 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0