Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 05:30

Головна » 2018 » Березень » 19 » Правова культура – міцність держави
Правова культура – міцність держави

16.03.2018 року в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області для учнів 9, 10 класів було проведено тренінг «Правова культура – міцність держави». Захід був спрямований на поглиблення знань, що стосуються прав й обов’язків громадян та їх реалізації згідно з Конституцією та Законами України; формування правової культуиу та правосвідомості; стимулювання вироблення активної громадянської позиції щодо неправомірної поведінки, яка завдає збитків державі, зазіхає на територіальну цілісність і незалежність України; виховання поваги до Законів, Конституції України, прав та свобод громадян, відповідальності за свої вчинки та почуття громадянського обов’язку. Тема є актуальною та цікавою для підлітків. Тому школярі із задоволенням приймали участь у різноманітних завданнях (гра «Немає правил», «Юридичні пазли», вправи «Скринька думок», «Юридичний тренажер», «Юридичний лікбез», вікторина «Конституційні права та обов’язки»).

Переглядів: 78 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0