Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 11:46

Головна » 2017 » Квітень » 5 » Природоохоронна акція «Проліска»
Природоохоронна акція «Проліска»

З 6 по 30 березня в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області проходила природоохоронна акція «Проліска» з метою формування в дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, підготовки їх до професійного самовизначення. Основні завдання акції: збереження рідкісних і зникаючих рослин від знищення; активація природоохоронної діяльності учнівської молоді; залучення учнів до науково-дослідницької роботи; привернення уваги місцевих органів влади до збереження ранньоквітучих рослин, пропаганда серед місцевого населення знань про ранньоквітучі рослини і їх значення у природі, необхідність в охороні; розвиток творчих здібностей в дітей в рамках природоохоронної діяльності; виховання в учнівської молоді екологічної та естетичної культури. Діти 1-4 класів прийняли активну участь в конкурсі малюнків «Такі чудові первоцвіти», 5-9 класів в виготовленні і поширенні агітаційних листівок «Захисти первоцвіти», стінгазет і плакатів «Знайомтеся-первоцвіти», конкурсі фотографій «Весняна краса». Найкращі роботи були розміщені на стенді «Подробиці». Учні зробили вироби декоративно-прикладного мистецтва «Проліска».

Переглядів: 112 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0