Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 17.12.2018, 07:59

Головна » 2018 » Грудень » 2 » «Про шкоду алкоголю».
«Про шкоду алкоголю».

29 листопада 2018 року в 4 класі Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області пройшов круглий стіл на тему «Про шкоду алкоголю». Метою заходу було сформувати знання про негативний вплив алкоголю на здоров’я людини; про згубність вживання алкоголю підлітками; про можливості людини, яка вживає алкоголь та людини без цієї шкідливої звички; довести до свідомості учнів, що шкідливі звички є основною причиною порушення здоров`я; розвивати вміння протидіяти негативному впливу; виховувати бережливе ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих. Активними були Крюков Д., Савостьянов М., Кофанов А., Чернишов М., Спырына В., Шейко С.

Переглядів: 19 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0