Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 22.09.2018, 20:11

Головна » 2018 » Січень » 26 » Проект eTwinning Plus
Проект eTwinning Plus

15.01.2018 року наш Навчально-виховний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області зареєструвався на платформі eTwinning Plus. Це дає велику можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися і навчати – не лише потрібно, але і цікаво. Це також потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ -технологій. В рамках програми учні тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів. Бажаємо натхнення та плідної праці.

Переглядів: 68 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0