Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 20.07.2018, 15:01

Головна » 2018 » Червень » 12 » Професійне вигорання. Як зберегти психоемоційне здоров’я вчителя
Професійне вигорання. Як зберегти психоемоційне здоров’я вчителя

12 червня у навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів  – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області в рамках підготовки до Нової української школи пройшло практичне заняття для завучів загальноосвітніх закладів «Професійне вигорання. Як зберегти психоемоційне здоров’я вчителя». Мета даного заходу – профілактика професійного вигорання: підвищення рівня поінформованості педагогів щодо синдрому професійного вигорання; розвиток навичок подолання негативних емоційних станів; навчання емоційному розвантаженню та оволодінню елементарними прийомами релаксації.
Учасники ознайомилися з поняттям «професійне вигорання», «синдром емоційного вигорання», фазами та симптомами синдрому вигорання; пройшли тестування за методикою.Синдром вигорання (Г.С.Никифорова, М.А. Дмитриевой, В.М.Снеткова); виконували профілактичні вправи (дихальні психотехніки, зняття емоційної напруги, поліпшення настрою, зняття стомленості й отримання внутрішнього спокою). Заняття пройшло у дружній, позитивній атмосфері.

Переглядів: 11 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0